Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Aquametic Hydra Prime - Jadeitowe oczyszczanie wodorowe, kwasowe

23.01.2021

Nowe wielowymiarowe podejście do oczyszczania skóry aktywnym wodorem. 8 głowic zabiegowych do naturalnej terapii anti- age.

Metoda działania: Aquametic Hydra Prime to absolutnie innowacyjne urządzenie stworzone z myślą o wielowymiarowym podejściu do pielęgnacji oczyszczającej i anti- age. Technologia zastosowana w urządzeniu wytwarza cząsteczki wodoru, które przenikają w głębokie warstwy skóry wykorzystując nasycony strumień wiru wodnego w specjalnie zaprojektowanej głowicy.

Antyoksydacyjna moc tzw. Mezoterapii wodorowej prowadzi do neutralizacji wolnych rodników, głębokiej eksfoliacji oraz nawilżenia tkankowego. Indukcja energii termicznej z wykorzystaniem specjalnej głowicy zawierającej naturalny kamień jadeitowy - wspomaga działanie przeciwzmarszczkowe i odmładzające. - poprawia krążenie. - redukuje cienie i worki pod oczami.

Typy zabiegów:

- oczyszczanie wodorowe wodą osmotyczną

- oczyszczanie wodorowe kwasowe z mieszankami kwasów dla skór trądzikowych, naczyniowych , z przebarwieniami, z widocznymi zmarszczkami, w celu liftingu i wyrównania kolorytu.

- oczyszczanie wodorowe dla skóry przesuszonych - oczyszczanie wodorowe dla skór wrażliwych


Zadzwoń do nas:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij