Metamorfoza Bożeny

14.05.2016

Metamorfoza Bożeny Pczyckiej

BOŻENA PRZED METAMORFOZĄ:

Udział w konkursie był zupełnie spontaniczny. Podczas powrotu z księgarni, w centrum Handlowo-Rozrywkowym City Point podeszła do mnie przemiła, ślicznie i szeroko uśmiechnięta dziewczyna i zaproponowała udział w castingu... A, że dzień był taki sobie, wyglądałam i czułam się mniej niż średnio, pomyślałam, że co mi tam. Jest wiosna, mam 50 lat - może to wystarczy.

Bożenie zaproponowałyśmy regulację brwi, wraz z henną. Karolina Dulas wykonała zabieg kosmetyczny poprawiający sprężystość zwieńczony relaksacyjnym masażem. Skóra wyglądała promiennie i zdrowo. Niezbędna była też pielęgnacja dłoni, dlatego zaprosiłam ją także na manicure hybrydowy. W dniu metamorfoz, Karolina, zgodnie ze wskazówkami Basi, wykonała makijaż współgrający z całą stylizacją - dzienny, podkreślający oczy i kości policzkowe, z delikatnym akcentem na ustach w odcieniach stonowanej czerwieni.

Elementy stylizacji przygotowanej przez Basię Rdzanek wypożyczyły butiki dostępne w Centrum Handlowo-Rozrywkowym City Point Tychy:

- spodnie i t-shirt Big Star
- czerwone szpilki i torebka CCC Shoes & Bags
- zegarek Sensation Tomorrow
- bransoletka  By Dziubeka
- płaszcz z kapturem  Taboo

Całość opisu metamorfozy Bożeny i zdjęcia na stronie: http://slaskie.naszemiasto.pl/artykul/metamorfozy-tyszanek-2016-bozena-pczycka-zdjecia,3762598,artgal,t,id,tm.html

 

Team Metamorfoz Tyszanek 2016:

Barbara Rdzanek - Relook Studio Wizaż & Stylizacja  www.relookstudio.com - organizacja akcji, przeprowadzenie metamorfoz, stylizacja.

Marcin Łysak - Marcin Łysak Wedding Photographer www.fotografbezgranic.pl - backastage finału metamorfoz w salonie fryzjerskim, centrum handlowym, oraz profesjonalne sesje zdjęciowe.

Sylwia Ptasińska - City Point Tychy www.city-point.pl - wsparcie w organizacji, promowaniu akcji, sponsor, partner, wypożyczenie kolekcji.

Dominika Muszyńska & zespół - Gabinet Kosmetyczny iD www.kosmetyka-id.pl - zabiegi kosmetyczne, makijaże do sesji zdjęciowych.

Bogusław Duczmal & zespół - Mc Hair Tychy www.fryzjer-tychy.pl- strzyżenie, koloryzacja, stylizacja fryzur.

Aleksandra Pocięgiel - reportaż, zdjęcia "przed" oraz relacje z pierwszego spotkania oraz przygotowań do metamorfoz w salonie kosmetycznym.

Browar Obywatelski Tychy - plan sesji zdjęciowej Bożeny Pczyckiej.

 

Nagrody ufundowane przez Partnerów akcji:

Kwiaciarnia Pastelowa www.kwiaciarniapastelowa.pl - kwiatowe upominki

Klub Sportowy Dragon www.klubsportowydragon.pl - vouchery na zajęcia tai-chi

YES www.yes.pl - bransoletki

BIG STAR JEANS www.bigstar.pl - dżinsowe torebki Big Star

By Dziubeka  www.bydziubeka.pl - bransoletki

Esotiq Tychy www.esotiq.com - bony upominkowe

Sensation Tomorrow - bony upominkowe

Way To Beauty sklep fryzjersko kosmetyczny Tychy CH City Point www.waybeauty.pl - zestawy kosmetyków i akcesoriów

Taboo www.moda-taboo.com / BIG STAR JEANS - bony upominkowe


Zadzwoń do nas:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij