Metamorfoza Izabeli

15.05.2016

Izabela Bielańska została pierwszą uczestniczką tegorocznej edycji Metamorfoz Tyszanek. Ma 31 lat, mieszka w Tychach. Jest mamą dwóch uroczych chłopców. Na co dzień pracuje w firmie spedycyjnej. W swoim zgłoszeniu napisała: Niecałe trzy lata temu urodziłam bliźniaki, od tamtej pory ciężko mi zadbać o siebie, znaleźć czas na poszukiwanie nowego, bardziej dojrzałego stylu i zwykle stawiam na wygodę. Metamorfoza zabawa w modę, chwila tylko dla mnie i mojego ciała jest moim marzeniem od dawna.

Fot. Marcin Łysak Metamorfozy Tyszanek 2016

Team Metamorfozy Tyszanek 2016:

Barbara Rdzanek - Relook Studio Wizaż & Stylizacja www.relookstudio.com - organizacja akcji, przeprowadzenie metamorfoz, stylizacja.

Marcin Łysak - Marcin Łysak Wedding Photographer www.fotografbezgranic.pl - backastage finału metamorfoz oraz profesjonalne sesje zdjęciowe.

Sylwia Ptasińska - City Point Tychy www.city-point.pl - wsparcie w organizacji, promowaniu akcji, sponsor, partner.

Dominika Muszyńska & team - ID Gabinet Kosmetyczny www.kosmetyka-id.pl - zabiegi kosmetyczne, makijaże do sesji zdjęciowych.

Bogusław Duczmal & team - Mc Hair Tychy www.fryzjer-tychy.pl - strzyżenie, koloryzacja, stylizacja fryzur.

Aleksandra Pocięgiel - zdjęcia, relacje z przygotowań do metamorfoz.

W antryju na byfyju - plan sesji zdjęciowej Izabeli Bielańskiej.


Zadzwoń do nas:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij