Nowość! Pedicure kwasowy! Callus Peel

18.10.2018

Przedstawiamy Wam Nowość w dziedzinie pielęgnacji stóp - CALLUS PEEL czyli Pedicure z wykorzystaniem kwasów: mlekowego, winowego i cytrynowego.

Zadbane stopy stają się naszą wizytówką, wpływają na dobre samopoczucie a nawet dodają pewności siebie. Dlatego chętniej i częściej je pielęgnujemy i co ważne już nie tylko latem, a przez cały rok.

W związku z rosnącym zainteresowaniem zabiegami ekspresowego pedicure zachęcamy Państwa do zapoznania się z produktem Callus Peel.

Callus Peel to nowa innowacyjna forma zabiegu pedicure - nie moczymy stóp, nie używamy skalpela czy frezarki a co za tym idzie skracamy czas zabiegu. Po nałożeniu na stopy specjalnych plastrów nasączonych mieszanką kwasową naskórek zostaje rozpuszczony w czasie 15 minut od aplikacji. Zabieg ten jest nie tylko szybki ale i bezpieczny.

Działa na stopy zarówno upiększająco jak i leczniczo. Rekomendowany dla Cukrzyków i Diabetyków.

Pedicure Callus Peel pozwala na bezbolesne rozprawienie się z suchą i popękaną skórą. Zrogowaciały naskórek zostaje skutecznie usunięty i nawet najtwardsza i najbardziej zrogowaciała skóra staje się miękka i gładka w dotyku.

Co Wyróżnia Zabieg Callus Peel na tle Klasycznego zabiegu Pedicure? - rekordowy czas działania składników powodujących złuszczanie - 15 minut! - wygoda wykonania zabiegu, bez moczenia stóp, bez frezarki, bez skalpela - po zabiegu naskórek na stopach narasta zdecydowanie wolniej a skóra jest jedwabiście gładka na dłużej .

 

 


Zadzwoń do nas:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij