Nasza misja

"Od 19 lat na rynku, do piękna podchodzimy holistycznie..."

Zawitaj do Świata Piękna w Centrum Kosmetologi i Modelowania Sylwetki iD. Otrzymasz tu dokładnie to, czego potrzebujesz.Najnowocześniejsze metody, doskonałe kosmetyki oraz podążanie za aktualnymi trendami to nasza misja. Lata praktyki oraz zadowoleni klienci to najlepszy dowód na to, że jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy. Usługi najwyższej jakości, w połączeniu z pasją i doświadczeniem, uszczęśliwiają naszych klientów. Seminaria, kongresy, szkolenia, wydarzenia - jesteśmy na bieżąco właśnie dla Ciebie. Za dbałość o czystość i higienę otrzymaliśmy tytuł najczystszego gabinetu w mieście oraz trzecie miejsc na najlepszy salon kosmetyczny. Mamy własny autoklaw i nasi klienci mogą być pewni, że narzędzia, których używamy są wysterylizowane i bezpieczne. 

Bogata oferta zabiegów

Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki - oferujemy prawdziwą pielęgnację "od stóp do głów". Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne i upiększające na Twarz i Ciało.Wykorzystujemy nowoczesną technologię z użyciem lasera, ultradźwięków czy fal radiowych.Można u Nas wykonać Makijaż Permanentny oraz Pigmentację Medyczną.W naszej ofercie znajdziecie również masaże relaksacyjne i zabiegi modelujące sylwetkę w tym lipomasaż przy pomocy Endermologi LPG Alliance.

Dodatkowo w fachowy sposób zajmiemy się Twoimi stopami-wykonujemy pedicure,pedicure leczniczy, klamry drutowe i plastikowe na wrastające paznokcie.Należymy do Powszechnego Programu Profilaktycznego-Zdrowe Nogi.

Komfort i intymność

Nasze gabinety są tak zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort - zabiegi wykonywane są w odrębnych pomieszczeniach tak, aby zagwarantować klientom pełnię intymności i poczucie bezpieczeństwa.

Odwiedź nas wirtualnie - zapraszamy do spaceru po naszej siedzibie. Zobacz, jak wyglądają wnętrza, poszczególne gabinety i nabierz ochoty na wizytę i skorzystanie z naszych usług. Zapraszamy na Wirtualny spacer po naszym Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki Kosmetyka iD.

Zapraszamy!

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszych Zabiegów.
W celu umówienia się na zabieg - prosimy o Kontakt z nami.

Wejście do Kosmetyka iD w Tychach

Zadzwoń do nas:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij