Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Nasza misja

"Od 16 lat na rynku, do piękna podchodzimy holistycznie..."

Świat kosmetyki profesjonalnej to świat Gabinetu Kosmetycznego Kosmetyka iD. Otrzymasz tu dokładnie to, czego potrzebujesz. Najnowocześniejsze metody, doskonałe kosmetyki oraz podążanie za najnowszymi trendami, pozwoliły nam istnieć już 16 lat. Lata praktyki oraz zadowoleni klienci to najlepszy dowód na to, że jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy. Usługi najwyższej jakości, w połączeniu z pasją i doświadczeniem, uszczęśliwiają naszych klientów. Seminaria, kongresy, szkolenia, wydarzenia - jesteśmy na bieżąco właśnie dla Ciebie. Za dbałość o czystość i higienę otrzymaliśmy tytuł najczystszego gabinetu w mieście oraz trzecie miejsc na najlepszy salon kosmetyczny. Mamy własny autoklaw i nasi klienci mogą być pewni, że narzędzia, których używamy są wysterylizowane i bezpieczne. 

Bogata oferta zabiegów

Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki - oferujemy prawdziwie pielęgnację "od stóp do głów". Wykonujemy zabiegi klasyczne na twarz i ciało, a także zabiegi lecznicze z wykorzystaniem lasera i fal radiowych, masaże (w tym - lipomassage endermologie). Zajmiemy się Twoimi dłońmi (manicure, paznokcie żelowe), a także stopami - wykonujemy pedicure, pedicure leczniczy, klamry drutowe i plastikowe na wrastające paznokcie, refleksologię stóp. Należymy do Powszechnego Programu Profilaktycznego - Zdrowe Nogi.

Komfort i intymność

Nasze gabinety są tak zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort - zabiegi wykonywane są w odrębnych pomieszczeniach tak, aby zagwarantować klientom pełnię intymności i poczucie bezpieczeństwa.

Odwiedź nas wirtualnie - zapraszamy do spaceru po naszej siedzibie. Zobacz, jak wyglądają wnętrza, poszczególne gabinety i nabierz ochoty na wizytę i skorzystanie z naszych usług. Zapraszamy na Wirtualny spacer po naszym Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki Kosmetyka iD.

Zapraszamy!

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszych Zabiegów.
W celu umówienia się na zabieg - prosimy o Kontakt z nami.

Wejście do Kosmetyka iD w Tychach

Zadzwoń do nas:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij