Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Nasi partnerzy kosmetyczni

Aby zapewnić jak najwyższą jakość naszych usług, współpracujemy z czołowymi firmami kosmetycznymi i producentami sprzętu kosmetycznego.

AROSHA

Kosmetyki AROSHA - Twoja recepta na piękno - każda kobieta może być piękna...

Pielęgnacja AROSHA sprawi, że będziesz dumna ze swojego ciała. Dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała; kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry.

Kluczowym produktem linii AROSHA, są bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki, by owijać ciało, narodziła się z potrzeby modelowania sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło, tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie "kontrolowaną kompresję".

Gewohl

Gehwol od ponad 100 lat produkuje bardzo wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji stóp i dłoni. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol. Sprawą oczywistą dla firmy jest korzystanie z najnowszych zdobyczy naukowych i technologicznych. Od zarania działalności, podstawą jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce. 

Produkty Gehwol radzą sobie z takimi problemami, jak: zrogowaciała, pękająca skóra, sucha skóra, kruche, łamliwe paznokcie, wrastające paznokcie, nieprzyjemny zapach, pocące się stopy, ciężkie, bolące, piekące i zmęczone nogi, zimne stopy, odciski, rekonstrukcja paznokci.

ITP Biomedical Company

Dynamiczny rozwój firmy to efekt dużego doświadczenia, własnego "know-how" i selekcji pionierskich technologii, które firma implementuje z wielkim sukcesem na polskich i zagranicznych rynkach. Wybrane marki reprezentują najwyższą jakość, są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności, co potwierdzają certyfikaty. W naszym centrum posiadamy Alma Laser Rejuve który skutecznie usuwa naczynka i przebarwienia, zbędne owłosienie (depilacja laserowa), a także posiada głowicę do termoliftingu i fotoodmładzania. Drugim urządzeniem jest Plasma IQ - inteligentny lifting powiek bez skalpela, oraz ponadczasowa LPG Endermologie - modelowanie sylwetki.

KLAPP

KLAPP Cosmetics zaliczana jest do liderów innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyki profesjonalnej. Firma jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swój czas; "made in Germany" jest gwarancją jakości. Ponad 30-letnie doświadczenie, stałe prowadzenie badań laboratoryjnych i rozwój nowych substancji aktywnych najwyższej jakości, jak i metod ich zastosowania, prowadzą do zadowolenia klientów. Indywidualne koncepcje pielęgnacyjne i zabiegowe - połączone z najbardziej skutecznymi produktami - zapewniają optymalny sukces w zakresie piękna w przypadku każdego klienta, niezależnie od jego wieku, płci typu skóry.

Peel Mission

To marka która wykorzystuje najnowsze technologie, to pasja, innowacja i stałe dążenie do doskonałości. Oferta produktowa skierowana jest do wybranych gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologii. W jej skład wchodzą peelingi i zabiegi bankietowe. W naszym gabinecie szczególnie polecamy zabieg B-Like Peel - spektakularne wygładzenie zmarszczek mimicznych, gładka, rozświetlona skóra.

Swiss Color International

Swiss Color International jest uznanym w świecie przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji mikropigmentów najwyższej jakości do makijażu permanentnego. Renomowane produkty spełniają najwyższe wymagania klientów w kategorii jakość oraz wiarygodność ceny. 

Jeden z naszych gabinetów kosmetycznych
Nasz inny gabinet zabiegowy

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij