Dominika Muszyńska

Właściciel

Od 20 lat z pasją i zaangażowaniem tworze wizerunek i markę iD Kosmetyka Centrum Kosmetologii i Modelowania Sylwetki. Wszystko po to, aby spełnić swoje marzenia i sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Nieustanne szkolenia, zdobyte doświadczenie oraz opinie Klientów są dla mnie największa motywacja do dalszego rozwoju. Jestem dyplomowanym kosmetologiem, którego największym zainteresowaniem jest podologia i Refleksologia.

" Jako właściciel firmy dbam, aby regularnie wprowadzać do oferty, pojawiające się w branży Beauty nowości, aby dać Państwu to co świat Kosmetologii oferuje najlepszego. Zależy Nam, aby znaleźli Państwo u Nas swoją strefę piękna i relaksu."

"Od 20 lat na rynku, do piękna podchodzimy holistycznie..."

Izabela Janusz

kosmetyczka

Jestem dyplomowaną kosmetyczką od 2003 roku czyli od 20 lat. Szkołę ukończyłam z wyróżnieniem i oceną celującą. Odbyłam liczne szkolenia i warsztaty, a także uczestniczyłam w wielu pokazach firm kosmetycznych. Na bieżąco pogłębiam swoją wiedzę i zdobywam nowe umiejętności z zakresu kosmetyki, makijażu oraz makijażu permanentnego. Ukończyłam z wyróżnieniem m.in. kurs makijażu w School of make-up Agnieszki Broda oraz kursy w dziedzinie makijażu permanentnego m.in w Swiss Color Agnieszki Mikołajczuk oraz Be Unique Permanent makeup by Sylwia Bachowska.

Od zawsze interesowałam się pielęgnacją urody oraz sposobami na jej poprawienie czy podkreślenie. Bardzo cenię sobie profesjonalizm i klimatyczny nastrój podczas zabiegu. Do każdej klientki i pracy podchodzę holistycznie z dużym zaangażowaniem i przyjemnością. Największą nagrodą i satysfakcją dla mnie jest uśmiech na twarzy klientek i stałe ich powroty. Jestem osobą otwartą i kreatywną, lubiącą pracować z ludźmi. Kosmetyka, a zarazem moja praca jest moją największą pasją.

Aleksandra Imiełowska

Kosmetyczka

W 2004r. uzyskałam dyplom kosmetyczki, od tego momentu praca w tym zawodzie stała się moją pasją.

Szkolenia, kursy, seminaria, targi kosmetyczne, stanowią nieodłączną część mojego zawodu.Podnoszenie kwalifikacji pozwala mi być coraz lepszą dla Państwa i pozwala mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Stawiam na tzw."biała kosmetykę" i umiar medycynie estetycznej, bo uważam, że czasem "mniej znaczy więcej".Podczas zabiegów staram się by przebiegały one w pełnej harmonii i spokoju, bo wiem jak ważne jest przywrócenie równowagi ciała i umysłu.Oprócz wielkiej pasji do zabiegów na twarz specjalizuję się także w masażu gdzie tajniki zgłębiam w " katowickiej Akademii sztuki masażu Menos"

Alicja Fors

Manager

Obsługa klienta to moja specjalność. Moim celem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów i realizacja ich potrzeb co daje mi ogromną satysfakcję. Z wykształcenia jestem kosmetologiem, moją pasją i jednocześnie specjalizacją jest odnowa biologiczna oraz pielęgnacja ciała. Nieustannie zgłębiam wiedzę w tych dziedzinach uczestnicząc w seminariach i szkoleniach.

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij