Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Dominika Muszyńska, manager, podolog

Dominika Muszyńska

manager centrum, podolog

Od 15 lat z pasją i zaangażowaniem tworze wizerunek i markę iD Kosmetyka Centrum Kosmetologii i Modelowania Sylwetki. Wszystko po to, aby spełnić swoje marzenia i sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Nieustanne szkolenia, zdobyte doświadczenie oraz opinie Klientów są dla mnie największa motywacja do dalszego rozwoju. Jestem dyplomowanym kosmetologiem, którego największym zainteresowaniem jest podologia.

Jako manager centrum dbam o to aby cały czas wprowadzać nowości z rynku medycyny estetycznej i kosmetologii. W naszym centrum znajdziecie Państwo szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, laserowe usuwanie naczynek i przebarwień, termolifting twarzy, szyi i dekoltu, bezoperacyjny lifting powiek, medyczna infuzja tlenowa, peelingi medyczne, mikrodermabrazja, modelowanie sylwetki (endermologia, fala radiowa, fala uderzeniowa, masaże, bandaże Arosha), depilacja laserowa, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, makijaż okolicznościowy i wiele innych.

Zależy nam, aby w jednym miejscu nasi Klienci mieli dostęp do pełnej oferty zabiegów upiększających i relaksacyjnych. Działamy zgodnie z misją:

"Od 15 lat na rynku, do piękna podchodzimy holistycznie..."

Dr n. med. Aldona Stachura, specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej.

Dr n. med. Aldona Stachura

specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej

Swoją pracę traktuje z pasją, a każdy zadowolony po zabiegu Pacjent jest dla niej wyróżnieniem za włożoną pracę. Oprócz zabiegów z chirurgii plastycznej wykonuje pełen zakres zabiegów z medycyny estetycznej. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie, w trakcie konsultacji ustala plan zabiegów i omawia możliwe efekty. Nadrzędną wartością jest dla niej bezpieczeństwo i naturalne efekty.

Jest laureatką licznych nagród i wyróżnień, w tym nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w zakresie działalności naukowej za cykl prac poświęconych skuteczności leczenia hipolipemizującego w stanach przedcukrzycowych i zespole metabolicznym. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA ? Poland, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Poza tym współzałożycielem fundacji leczenia oparzeń Combustions przy Centrum leczenia oparzeń i chirurgii rekonstrukcyjnej w Łęcznej. Uczestniczka staży w USA, Anglii i Niemczech oraz licznych polskich i międzynarodowych kongresów z chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń.

Izabela Janusz, kosmetyczka

Izabela Janusz

kosmetyczka

Jestem dyplomowaną kosmetyczką od 2003 roku czyli od 15 lat. Szkołę ukończyłam z wyróżnieniem i oceną celującą. Odbyłam liczne szkolenia i warsztaty, a także uczestniczyłam w wielu pokazach firm kosmetycznych. Na bieżąco pogłębiam swoją wiedzę i zdobywam nowe umiejętności  z zakresu kosmetyki, makijażu oraz makijażu permanentnego. Ukończyłam z wyróżnieniem m.in. kurs makijażu w School of make-up Agnieszki Broda oraz kurs doszkalający w dziedzinie makijażu permanentnego m.in w Swiss Color Agnieszki Mikołajczuk.

Od zawsze interesowałam się pielęgnacją urody oraz sposobami na jej poprawienie czy podkreślenie. Bardzo cenię sobie profesjonalizm i klimatyczny nastrój podczas zabiegu. Do każdej klientki i pracy podchodzę holistycznie z dużym zaangażowaniem i przyjemnością. Największą nagrodą i satysfakcją dla mnie jest uśmiech na twarzy klientek i stałe ich powroty. Jestem osobą otwartą i kreatywną, lubiącą pracować z ludźmi. Kosmetyka, a zarazem moja praca jest moją największą pasją. 

Karolina Dulas, kosmetyczka

Karolina Dulas

kosmetyczka

Odkąd pamiętam zawsze moje życie wiązało się z kosmetyką. Moje klientki często pytają mnie: "Pani Karolino, Pani chyba lubi swoją pracę, prawda?".  Pytają, jakby znały odpowiedź. Uszczęśliwianie ludzi zawsze sprawiało mi przyjemność, a kiedy wiąże się to z wykonywanym zawodem to nie ma nic lepszego. Zadowolony klient jest dla mnie najważniejszy. Twój problem, moja głowa. Staram się tworzyć podczas zabiegu niezwykła atmosferę, to oczywiście praca z Twoją skórą i zamierzone efekty, ale również moment wyciszenia i relaksu. Spełniam się w pielęgnacji twarzy od zabiegów pielęgnacyjnych po silnie stymulujące. Śmiało mogę powiedzieć, że żadna dziedzina w gabinecie kosmetycznym  nie jest mi obca. Interesuje mnie szeroko pojęta kosmetyka twarzy, makijaż permanentny oraz wizaż.

Do każdego klienta staram się podchodzić ze szczególnym uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb. Na bieżąco śledzę wszelkie nowinki i możliwości poprawy stanu skóry, w zakresie kosmetyków jak i odpowiedniej diety. Cieszę się, że jestem kosmetyczką i mogę wykonywać pracę, która sprawia mi przyjemność.

Marzena Duda, kosmetyczka

Marzena Duda

kosmetyczka

W Kosmetyka ID pracuję od 8 lat jako kosmetyczka, pedicurzystka oraz specjalistka w zabiegach na ciało antycellulitowych jak i pielęgnacyjnych. W naszym centrum modelowania sylwetki mamy w ofercie zabiegi: endermologii, fali radiowej oraz fali uderzeniowej. Zabiegi te mają na celu redukcję cellulitu, zmniejszenie obwodów, wygładzenie i ujędrnienie skóry. Moja praca to moja pasja. Do każdej Klientki podchodzę indywidualnie, zadowolenie i pozytywne rekomendacje są wyróżnieniem za włożoną pracę. Wykonuje różne masaże, w tym relaksacyjne, klasyczne i wyszczuplające. Bandaże Arosha to zabieg wyjątkowo lubiany przez nasze Klientki.

Jestem dyplomowaną stylistka rzęs zarówno metody objętościowej jak i 1:1. W aplikacji rzęs szczególnie ceni sobie naturalność. Swoją wiedzę ciągle poszerza na szkoleniach targach i seminariach. Dba o przyjazną i komfortową atmosferę podczas zabiegów. Jeśli przychodzisz do nas po to aby się wyciszyć i odpocząć - szanujemy to.

Alicja Fors, recepcjonistka

Alicja Fors

recepcjonistka

Obsługa klienta to moja specjalność. Od kilku lat cieszę się pracą recepcjonistki, doskonaląc swoje umiejętności na tym stanowisku. Moim celem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów i realizacja ich potrzeb co daje mi ogromną satysfakcję. Z wykształcenia jestem kosmetologiem będącym na początku swojej zawodowej ścieżki. Moją pasją i jednocześnie specjalizacja jest odnowa biologiczna oraz pielęgnacja ciała. Nieustannie zgłębiam wiedzę w tych dziedzinach uczestnicząc w seminariach i szkoleniach.