Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Dominika Muszyńska

Właściciel, podolog

Od 17 lat z pasją i zaangażowaniem tworze wizerunek i markę iD Kosmetyka Centrum Kosmetologii i Modelowania Sylwetki. Wszystko po to, aby spełnić swoje marzenia i sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Nieustanne szkolenia, zdobyte doświadczenie oraz opinie Klientów są dla mnie największa motywacja do dalszego rozwoju. Jestem dyplomowanym kosmetologiem, którego największym zainteresowaniem jest podologia.

Jako właściciel centrum dbam o to aby cały czas wprowadzać nowości z rynku medycyny estetycznej i kosmetologii. W naszym centrum znajdziecie Państwo szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, laserowe usuwanie naczynek i przebarwień, termolifting twarzy, szyi i dekoltu, bezoperacyjny lifting powiek, medyczna infuzja tlenowa, peelingi medyczne, mikrodermabrazja, modelowanie sylwetki (endermologia, fala radiowa, fala uderzeniowa, masaże, bandaże Arosha), depilacja laserowa, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, makijaż okolicznościowy i wiele innych.

Zależy nam, aby w jednym miejscu nasi Klienci mieli dostęp do pełnej oferty zabiegów upiększających i relaksacyjnych. Działamy zgodnie z misją:

"Od 16 lat na rynku, do piękna podchodzimy holistycznie..."

Medycyna Estetyczna

 Doktor Łukasz Jurski jest absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz absolwentem Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej gdzie ukończył kierunek medycyna estetyczna. Doświadczenie zabiegowe doktora Jurskiego wynika z regularnie wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej oraz wykonywania małoinwazyjnych zabiegów laparoskopowych, histeroskopowych a także z dziedziny ginekologii onkologicznej. Doktor regularnie pogłębia swoją wiedzę na kursach i konferencjach co umożliwia precyzyjne dobranie techniki zabiegowej i uzyskanie pożądanego przez pacjentkę efektu.

 

 

Lekarz Karolina Nalewajka jest absolwentka wydziału lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej - kierunek medycyna estetyczna. Współpracuje również z Śląska Wyższa Szkoła Medyczna jako nauczyciel akademicki. Jej zainteresowaniem jest dermatologia, z która wiąże swoją przyszłość. Obecnie pracuje jako asystentka doktora Łukasza Jurskiego w inwazyjnych procedurach medycyny estetycznej. Ukończyła wiele kursów oraz szkoleń dotyczących dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Izabela Janusz

kosmetyczka

Jestem dyplomowaną kosmetyczką od 2003 roku czyli od 17 lat. Szkołę ukończyłam z wyróżnieniem i oceną celującą. Odbyłam liczne szkolenia i warsztaty, a także uczestniczyłam w wielu pokazach firm kosmetycznych. Na bieżąco pogłębiam swoją wiedzę i zdobywam nowe umiejętności  z zakresu kosmetyki, makijażu oraz makijażu permanentnego. Ukończyłam z wyróżnieniem m.in. kurs makijażu w School of make-up Agnieszki Broda oraz kurs doszkalający w dziedzinie makijażu permanentnego m.in w Swiss Color Agnieszki Mikołajczuk.

Od zawsze interesowałam się pielęgnacją urody oraz sposobami na jej poprawienie czy podkreślenie. Bardzo cenię sobie profesjonalizm i klimatyczny nastrój podczas zabiegu. Do każdej klientki i pracy podchodzę holistycznie z dużym zaangażowaniem i przyjemnością. Największą nagrodą i satysfakcją dla mnie jest uśmiech na twarzy klientek i stałe ich powroty. Jestem osobą otwartą i kreatywną, lubiącą pracować z ludźmi. Kosmetyka, a zarazem moja praca jest moją największą pasją. 

Marzena Duda

kosmetyczka

W Kosmetyka ID pracuję od 10 lat jako kosmetyczka, pedicurzystka oraz specjalistka w zabiegach na ciało antycellulitowych jak i pielęgnacyjnych. W naszym centrum modelowania sylwetki mamy w ofercie zabiegi: endermologii, fali radiowej oraz fali uderzeniowej. Zabiegi te mają na celu redukcję cellulitu, zmniejszenie obwodów, wygładzenie i ujędrnienie skóry. Moja praca to moja pasja. Do każdej Klientki podchodzę indywidualnie, zadowolenie i pozytywne rekomendacje są wyróżnieniem za włożoną pracę. Wykonuje różne masaże, w tym relaksacyjne, klasyczne i wyszczuplające. Bandaże Arosha to zabieg wyjątkowo lubiany przez nasze Klientki.

Jestem dyplomowaną stylistka rzęs zarówno metody objętościowej jak i 1:1. W aplikacji rzęs szczególnie ceni sobie naturalność. Swoją wiedzę ciągle poszerza na szkoleniach targach i seminariach. Dba o przyjazną i komfortową atmosferę podczas zabiegów. Jeśli przychodzisz do nas po to aby się wyciszyć i odpocząć - szanujemy to.

Aleksandra Imiełowska

Kosmetyczka

W 2004r. uzyskałam dyplom kosmetyczki, od tego momentu praca w tym zawodzie stała się moją pasją.

Szkolenia, kursy, seminaria, targi kosmetyczne, stanowią nieodłączną część mojego zawodu.Podnoszenie kwalifikacji pozwala mi być coraz lepszą dla Państwa i pozwala mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Stawiam na tzw."biała kosmetykę" i umiar medycynie estetycznej, bo uważam, że czasem "mniej znaczy więcej".Podczas zabiegów staram się by przebiegały one w pełnej harmonii i spokoju, bo wiem jak ważne jest przywrócenie równowagi ciała i umysłu.Oprócz wielkiej pasji do zabiegów na twarz specjalizuję się także w masażu gdzie tajniki zgłębiam w " katowickiej Akademii sztuki masażu Menos"

Alicja Fors

Manager

Obsługa klienta to moja specjalność. Moim celem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów i realizacja ich potrzeb co daje mi ogromną satysfakcję. Z wykształcenia jestem kosmetologiem, moją pasją i jednocześnie specjalizacją jest odnowa biologiczna oraz pielęgnacja ciała. Nieustannie zgłębiam wiedzę w tych dziedzinach uczestnicząc w seminariach i szkoleniach.