Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Dietetyk

W trosce o naszych obecnych i przyszłych Klientów podjęliśmy współpracę z Instytutem Dietetyki i Promocji Zdrowia, aby zadbać o Państwa zdrowie i smukła sylwetkę. W naszym centrum modelowania sylwetki oferujemy szereg zabiegów wyszczuplających i ujędrniających skórę, a zdrowa i zbilansowana dieta tylko spotęguje efekty. 

Skuteczna dieta

Samo słowo dieta kojarzy się często z kwestią odchudzania, licznymi ograniczeniami żywieniowymi, wyrzeczeniami oraz koniecznością liczenia każdej kalorii. Są to w zdecydowanej większości skojarzenia nieprzyjemne oraz jednocześnie nie do końca prawdziwe. 

Prawidłowa dieta, odpowiednio zbilansowana i dobrana indywidualnie do potrzeb naszego organizmu sprawia, że nie tylko nasze ciało wygląda lepiej, nie jesteśmy ciągle głodni, ale też dodaje nam energii, korzystnie wpływa na zdrowie, dodaje skórze blasku i promienistego wyglądu. 

Aby dieta była skuteczna, a jej efekty były trwałe, trzeba wypracować kilka zdrowych nawyków żywieniowych. Czasem może to być trudne, dlatego właśnie warto udać się do doświadczonego dietetyka, który wskaże dotychczasowe błędy w naszym jadłospisie, ułoży nowy plan i pomoże w jego realizacji.

Współpraca z Instytutem Dietetyki i Promocji Zdrowia

Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia oferuje szeroki wybór programów dietetycznych. Najczęstszą przyczyną wizyty w gabinecie dietetyka jest chęć redukcji masy ciała. Pomagają w procesie odchudzania oraz w późniejszym utrzymaniu prawidłowej wagi. Zajmują się układaniem planów żywieniowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Dbają o profilaktykę prawidłowego żywienia oraz nabywanie właściwych wzorców zdrowej kuchni. Proponują specjalne diety detoksykacyjne, w celu oczyszczenia organizmu ze wszelkich złogów i nagromadzonych szkodliwych substancji. Opracowują indywidualny plan dietetyczny dla osób uprawiających sport rekreacyjnie oraz zawodowo trenujących konkretne dyscypliny sportowe. Odpowiednio ułożoną dietą wspomagają przyrost masy mięśniowej u osób, które uprawiają kulturystykę lub chcą uwydatnić rzeźbę ciała. Oferują też możliwość zrobienia zakupów pod kontrolą dietetyka, dzięki czemu łatwiej nauczyć się które produkty są zdrowe, a których lepiej unikać. 

Skuteczne modelowanie sylwetki

Połączenie diety, aktywności ruchowej i zabiegów w naszym centrum kosmetologii i modelowania sylwetki jest receptą na sukces!

Dla tych, którzy wykupią u nas dowolny program odchudzający - pierwsza wizyta u dietetyka z analizą składu ciała i pomiarem wieku metabolicznego będzie bezpłatna.

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij