Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Lipoliza iniekcyjna - redukcja tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna polega na podskórnym wstrzyknięciu specjalnej substancji czynnej (za pomocą strzykawki i igły) w określonym obszarze, który poddawany jest terapii. Odpowiednio dopasowany preparat zawiera również składnik przeciwbólowy, dzięki czemu zabieg wykonywany jest bez odczucia dyskomfortu.

Podczas lipolizy iniekcyjnej podawane są składniki aktywne, których zadaniem jest rozpuszczenie tłuszczu w miejscu podania. Zwykle są to miejsca, gdzie trudno jest zlikwidować komórki tłuszczowe nawet pomimo diety i ćwiczeń fizycznych. Dzięki lipolizie iniekcyjnej rozbite komórki tłuszczowe zostają metabolizowane, a następnie wydalone z organizmu. 

Miejsca stosowania zabiegu

Najczęściej lipoliza iniekcyjna jest stosowana na okolice podpośladkowe, wewnętrzną oraz zewnętrzną stronę ud oraz kolana, podbródek, żuchwę, ramiona, dolną część pleców (fałdki na plecach), brzuch, obszar klatki piersiowej (ginekomastia męska).

Lipoliza iniekcyjna jest bezpiecznym zabiegiem. Należy jednak pamiętać, że powinna być wykonywana jedynie przez doświadczonych lekarzy specjalistów.

Cennik

Zabieg lipolizy iniekcyjnej (1 ampułka) 400 zł
Konsultacja medycyny estetycznej 100 zł*

*konsultacja gratis po wykonaniu zabiegu w dniu wizyty.

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij