Kriolipoliza - miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej

KRIOLIPOLIZA

Najefektywniejszy sposób na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza jest najnowszą, sprawdzoną technologią zaprojektowaną do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Trwale niszczy komórki tłuszczowe, a efekty utrzymują się bardzo długo.

Kriolipoliza w swojej skuteczności bywa porównywana z klasycznymi zabiegami liposukcji. Działanie aparatu LipoMax Crio opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury. Tylko LipoMax Crio jest w stanie terapeutycznie utrzymać stałą, tak niska temepraturę zabiegową dochodzącą do -10 stopni celsjusza w zależności od grubości tkanki tłuszczowej.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM Wyjątkowa, opatentowana technologia ochrony naczyń krwionośnych oraz tkanki mięśniowej przed uszkodzeniami spowodowanymi niską temperaturą stawia urządzenia LipoMax Crio w czołówce najlepszych konstrukcji na świecie. Zabiegi tym urządzeniem są bezpieczne, nieinwazyjne i bardzo efektowne. Wystarczy jeden zabieg na jedną partię ciała, aby cieszyć się wspaniałymi efektami.

PRZECIWWSKAZANIA:

- choroby układu krążenia

- rozrusznik serca

- choroby wątroby

- ciąża i karmienie piersią

- ostra pokrzywka w reakcji na zimno

- krioglobulinemia - hipoproteinemia

- zaawansowana cukrzyca

- nie wskazana dla osób szybko marznących i nadwrażliwych na zimno

- tylko dla pełnoletnich

WSKAZANIA: - miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, opornej na ćwiczenia i dietę.

PARTIE CIAŁA PODDAWANE ZABIEGOWI:

- brzuch ( 1 przyłożenie głowicy)

- boczki ( 2 przyłożenia głowicy)

- bryczesy ( 2 przyłożenia głowicy)

- uda z przodu, z tyłu lub od wewnętrznej strony Na jednym zabiegu możemy wykonać maksymalnie dwa przyłożenia głowicy, aby nie wyziębić organizmu.

Cennik

1x przyłożenie głowicy(np. brzuch ) 350 zł
2x przyłożenia głowicy(np. uda przód lub tył/boczki ) 650 zł
3x przyłożenia głowicy(np. uda z jednej strony i brzuch ) 950 zł
4x przyłożenia głowicy(np. uda przód i tył ) 1250 zł
5x przyłożenia głowicy 1400 zł

Galeria

Umów się na zabieg:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij