Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Refleksologia stóp

Refleksologia stóp jest niezwykle skuteczną formą zabiegu leczniczego jak i relaksującego. Terapia meridianowa jest natomiast zabiegiem energetycznym stymulującym meridiany ( kanały energetyczne na których zlokalizowane są punkty akupunkturowe) znajdujące się na stopach, które przebiegają przez całe ciało i zaopatrują wszystkie główne organy wewnętrzne w energię.

 Zabieg ten dodaje energii oraz pobudza organizm do samoleczenia. Stymulacja odpowiednich receptorów odruchowo oddziałuje na narządy wewnętrzne, natomiast terapia meridianowa pomaga w odblokowaniu stref przepływu energii, co usprawnia pracę krwiobiegu, likwiduje bóle, pozytywnie wpływa na układ nerwowy, normuje funkcjonowanie układu hormonalnego, a także wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.

Stymulacja odpowiednich receptorów odruchowo oddziałuje na narządy wewnętrzne, natomiast terapia meridianowa pomaga w odblokowaniu stref przepływu energii, co usprawnia pracę krwiobiegu, likwiduje bóle, pozytywnie wpływa na układ nerwowy, normuje funkcjonowanie układu hormonalnego, a także wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.

Cennik

Refleksologia 80 zł

Galeria

Umów się na zabieg:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij