Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Endermologie LPG Alliance

Wysoko efektywna metoda zwalczania cellulitu oraz redukcji tkanki tłuszczowej - eliminujemy na zawsze oporny tłuszcz, nie poddający się ćwiczeniom fizycznym i diecie. Inteligentna metoda stymulacji skóry i ciała pobudzająca naturalny metabolizm komórkowy. To nowy wymiar skutecznego odmładzania i wyszczuplania. Efekty widoczne są już po 3 zabiegach. Zabieg dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i wymagań skóry. Gwarancja doskonałych efektów. Indywidualne oddziaływanie w 3 wymiarach na skórę: redukcja miejscowo zlokalizowanej i opornej tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu, ujędrnienie skóry i stymulacja produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Poczuj się dobrze w swoim ciele, poczuj się dobrze ze sobą.

Relaks

Czas trwania: 30 minut

Drenaż

Czas trwania: 30 minut

Lekkie nogi

Szczególnie zalecany dla kobiet w ciąży oraz osób mających problemy z zatrzymywaniem wody w kończynach dolnych i ociężałością nóg.
Czas trwania: 20-30 minut

Zabieg na 1 partię ciała

Czas trwania: 15-20 minut

Zabiegi spersonalizowane

Czas trwania: 30, 40 lub 50 minut - do ustalenia

Ważne

Podana liczba zabiegów w serii jest przemyślaną formą. Dążymy do uzyskania maksymalnie zadawalającego efektu. Zmniejszenie liczby zabiegów może skrócić bądź zmniejszyć oczekiwany efekt.

Promocja!

Zapraszamy do wykupienia zabiegów w pakietach - to bardzo dobra oferta!

Cennik

Relaks 200 zł
Drenaż 200 zł
Lekkie nogi 150 zł
1 partia ciała 140 zł
Zabieg spersonalizowany (30 minut) 210 zł
Zabieg spersonalizowany (40 minut) 250 zł
Zabieg spersonalizowany (50 minut) 280 zł
Kostium 90 zł

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij