Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Henna Pudrowa

Henna pudrowa to naturalny preparat w całości oparty na roślinnych składnikach. Jego siłą jest zawartość wielu witamin o działaniu odżywczym, dzięki którym nadaje kolor włoskom i skórze, równocześnie je pielęgnując. W skład preparatu wchodzą najczęściej wyciąg z liści lawsonii, wyciąg z liści indygo, minerały oraz przeciwutleniacze.

Dzięki pudrowej hennie kolor i kształt Twoich brwi zostanie uwydatniony, a włoski staną się silne i odżywione. To doskonały zabieg pielęgnacyjno-upiększający.

Pudrowa henna jest widoczna na skórze do 14 dni, natomiast na włoskach nawet przez 6 tygodni. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknymi brwiami przez dłuższy czas!

Jakie są jeszcze zalety henny pudrowej na brwi?

To także szeroka gama kolorystyczna, która pozwala uzyskać kolor o różnych odcieniach i tonacjach, doskonale dopasowany do koloru cery i karnacji każdej kobiety. Dzięki temu z efektów zabiegu będą zadowolone blondynki, brunetki i panie posiadające rude włosy. Dodatkowo aplikacja pudrowej henny na brwi najczęściej połączona jest z rozbudowaną stylizacją brwi, czyli geometrią, która pozwala uzyskać dopasowany do twarzy kształt.

Cennik

Henna pudrowa 90 zł

Umów się na zabieg:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij