Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Lifting laminujący brwi i rzęsy

LIFTING LAMINUJĄCY BRWI

Laminowanie brwi to działania mające na celu odżywienie i wystylizowanie brwi tak, aby wyglądały na szersze i grubsze. Idealnie sprawdza się u osób z niesfornymi włoskami, które na co dzień jest ciężko okiełznać. W efekcie uzyskamy idealnie wyczesane brwi i na pewno zyskamy na objętości oraz dodamy włoskom blasku. Wszystko to zawdzięczamy działaniu kwasu tioglikolowego , który otwiera łuskę włosa i keratynie, która wnikając w strukturę włosa odżywia go i nabłyszcza.

 

 LIFTING LAMINUJĄCY RZĘSY

Laminowanie rzęs jest natomiast działaniem mającym na celu ich podkręcenie, pogrubienie i delikatne uniesienie. Tutaj podobnie jak w przypadku laminacji brwi bazujemy na preparatach keratynowych i odżywczych. Połączenie takich substancji powoduje, że można zmienić delikatnie kształt i unieść rzęsy, a dodatkowo także je zregenerować i przyciemnić kolor przy pomocy henny. Zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny, polecany osobom, których rzęsy rosną w dół i brakuje im skrętu. Efekt zabiegu można porównać do użycia zalotki, rzęsy po wizycie są naturalnie podkręcone i można je malować tuszem. Efekty laminacji zarówno rzęs jaki brwi utrzymują się od 4 do 6 tygodni w zależności od indywidualnych predyspozycji włosa.

Cennik

Laminacja rzęs (1h) 130 zł
Laminacja rzęs z henną na rzęs (1,15 min) 140 zł
Laminacja brwi (1h) 130 zł
Laminiacja brwi +henna (1,15 min) 140 zł
Laminacja komplet + henna 250 zł

Galeria

Umów się na zabieg:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij