Pigmentacja medyczna

Pigmentacja medyczna - kamuflaż blizn.

Makijaż permanentny medyczny albo paramedyczny jest to rodzaj pigmentacji wykonywanej po zabiegach chirurgicznych lub w miejscach, gdzie znajduje się blizna pourazowa.

Celem zabiegu jest ukrycie, zamaskowanie blizny lub rekonstrukcja określonej części, np. rekonstrukcja brodawki sutkowej. Pigmentacja medyczna stanowi jeden ze sposobów zaakceptowania swojego ciała po operacji lub po wypadku, daje możliwość zredukowania lub całkowitego wyeliminowania kompleksów, pozwala na zwiększenie pewności siebie, wzrost poczucia atrakcyjności oraz powrót do normalnego funkcjonowania w życiu codziennym.

Przykładowe zastosowanie pigmentacji medycznej:

- rekonstrukcja sutka

- rekonstrukcja brodawki i sutka po zabiegu mastektomii

- korekcja i niwelowanie widoczności blizn

- rekonstrukcja przerwanego łuku brwiowego

- odtworzenie linii rzęs

- korekcja linii warg

- korekcja asymetrii.

Bezpośrednio po wykonaniu pigmentacji kolor jest intensywny i wyrazisty, stopniowo ulega delikatnemu rozjaśnieniu i przybiera całkowicie naturalny odcień.

Czas utrzymywania się efektów zabiegu zależy od przestrzegania wskazań pozabiegowych oraz wielu indywidualnych czynników, zatem trwałość rezultatów można określić w czasie od 1,5 roku do kilku lat.

Akcesoria potrzebne do wykonania zabiegu są sterylne i jednorazowe, dzięki czemu umożliwiają higieniczne wykonanie zabiegu w sposób bezpieczny. Jak każdy inny zabieg, również pigmentacja medyczna powinna zostać poprzedzona konsultacją z właściwym specjalistą. W trosce o swoje bezpieczeństwo oraz satysfakcjonujące efekty zabiegu należy wybierać sprawdzone i zaufane gabinety specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia do przeprowadzenia tego rodzaju zabiegów mających odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Rezerwacja zabiegu

Uprzejmie informujemy, że w celu rezerwacji terminu zabiegu prosimy o wpłacenie zaliczki w kwocie 100 zł na podane niżej konto bankowe, do 3 dni roboczych od dnia uprzedniego ustalenia terminu zabiegu.

Jeżeli opłata nie zostanie uiszczona w terminie, rezerwacja zabiegu przepada. Jeżeli zabieg się odbędzie, jego koszt zostaje pomniejszony o kwotę zaliczki.

Proszę pamiętać, że zaliczka przepada gdy wizyta zostanie odwołana w dniu zabiegu lub dzień przed.

Dane do przelewu:

Numer konta: 87124013301111001093103827
Odbiorca: Centrum Kosmetologii i Modelowania Sylwetki Dominika Muszyńska 43-100 Tychy, ul.Stefana Batorego 5
Tytuł przelewu: Zaliczka na zabieg w dniu (Data), (Imię i Nazwisko podane przy rezerwacji)

Cennik

Rekonstrukcja brodawki sutkowej (1 pierś) 670 zł
Blizna otoczki brodawki sutkowej (1 pierś) 320 zł
Przyciemnienie lub rozjaśnienie brodawki sutkowej (1 pierś) 520 zł
Blizna - 1 cm2 270 zł

Cena zawiera dopigmentowanie po 4-6 tygodniach.

Galeria

 
 

Umów się na zabieg:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij