Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużamy i zagęszczamy rzęsy metodami 1 do 1 oraz 2 do 1. Pracujemy na produktach Nouveau Lashes oraz Noble Lashes

Metoda 1 do 1 jest tylko jedną z możliwości trwałego przedłużenia rzęs. Ta metoda jest podstawą wszystkich innych. Jest również najprostsza, przez co najbardziej popularna. Metoda 1 do 1 polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Pozwala ona na przedłużenie, podkręcenie i pogrubienie rzęs. Tą metodą jednak ich nie zagęścimy.

Metoda 2 do 1 (inna nazwa 2D) to podstawowa z metod objętościowych. Metoda 2 do 1 polega na doklejeniu dwóch sztucznych rzęs do jednej naturalnej. We wszystkich metodach objętościowych efekt osiągamy przez ilość (zagęszczenie) zamiast grubości rzęs. Używamy innych, cieńszych rzęs niż 1 do 1.

Metoda 3 do 1 (inna nazwa 3D) to podstawowa z metod objętościowych. Metoda 3 do 1 polega na doklejeniu trzech sztucznych rzęs do jednej naturalnej. We wszystkich metodach objętościowych efekt osiągamy przez ilość (zagęszczenie) zamiast grubości rzęs. Używamy innych, cieńszych rzęs niż 1 do 1.

Przeciwwskazania: stany zapalne i choroby oczu oraz okolicy oczu (np. zapalenie spojówki, zaćma, jaskra, zespół suchego oka, opryszczka powiek), urazy oka i okolicy oczu, alergia na składniki preparatów używanych do zabiegu (np. cyjanoakryl), brak naturalnych rzęs, trichotillomania - nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs.

Cennik

Aplikacja całości 1 do 1 150 zł
Aplikacja całości 2 do 1 180 zł
Aplikacja całości 3 do 1 220 zł
Usunięcie 30-50 zł
Dopełnienie rzęs (kępki) 1szt 3 zł
Uzupełnienie do 2 tygodni:
1 do 1 80 zł
2 do 1 90 zł
3 do 1 110 zł
Uzupełnienie do 4 tygodni:
1 do 1 100 zł
2 do 1 130 zł
3 do 1 150 zł

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij