RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

INFINITE RF czyli radiofrekwencja mikroigłowa

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA, CO TO TAKIEGO ?

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg polegający na wykonywaniu mikronakłuć skóry i jednoczesnym przewodzeniu energii cieplnej przez tkankę. Wykonywana jest przy użyciu wymiennych jednorazowych kartridży z pozłacanymi igłami, o regulowanej długości od 0,2 do 3,0 mm. Obszar zabiegowy głowicy to 1 cm2. Kartridże mogą posiadać 10 igieł lub 25 i 64 igły w przypadku zabiegów wykonywanych na twarz i ciało. Energia cieplna RF rozprowadzana jest w skórze właściwej na głębokościach odpowiadających długościom igieł z bardzo niewielkim działaniem na naskórek. Zabieg ma bardzo małe ryzyko jakichkolwiek skutków ubocznych, gdyż cała energia rozchodzi się wewnątrz skóry właściwej, działając na włókna kolagenowe.

Zaczerwienienie i lekkie opuchnięcie, które pojawia się zaraz po zabiegu zwykle znika w przeciągu 1 dnia. Ale z reguły już po 1h od zabiegu skóra wygląda pięknie.

 

TYPY KARTRIDŻY W ZALEŻNOŚCI OD ICH DZIAŁANIA I PARTII ZABIEGOWYCH

Kartridże 10 igłowe:

Skuteczność i pewne działanie przy różnych problemach skórnych i na wszelkich obszarach zabiegowych.

Kartridże 25 igłowe:

Możliwość jednoczesnego działania we wszystkich warstwach skóry. Doskonale sprawdza się przy zabiegach mających na celu ujędrnienie i nadanie sprężystości skórze, daje wysokie efekty liftingujące oraz świetnie sprawdza się w przypadku problemu blizn potrądzikowych.

Kartridże 64 igłowe:

Zdecydowane, skuteczne i szybkie działanie na blizny, rozstępy i przy problemie nadpotliwości. W porównaniu do zabiegu lasera frakcyjnego nie istnieje ryzyko powinowactwa z melaniną, więc nie pojawią się żadne przebarwienia oraz hipo lub hiperpigemntacja. Efekt cieplny jest zdecydowanie niższy niż w laserze. RF na ułamek sekundy emituje ciepło 58-85°C (efekt koagulacji i denaturacji białka), ale głównie w skórze właściwej. W przeciwieństwie do lasera nie istnieje zjawisko waporyzacji (odparowania) na naskórku oraz nie ma ryzyka powstania spotów (dziurek).

 

JAKICH EFEKTÓW MOŻEMY OCZEKIWAĆ?

Efekty działania RF Infinity dzielimy na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Zaraz po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się znacznie elastyczniejsza. Największe efekty widać od 2 do 5 miesięcy po zabiegu. Dochodzi do powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania nowych wiązań. Znacznie wzrasta jędrność i sprężystość. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki, a blizny i rozstępy ulegają spłyceniu lub całkowitej likwidacji.

CZYLI, PO ZABIEGACH RF INFINITE ZAUWAŻYMY:

- napięcie i ujędrnienie skóry,

- lifting

- spłycenie zmarszczek i drobnych linii

- przyrost kolagenu, elastyny

- poprawa kolorytu i widoczny blask

- zmniejszenie widoczności porów

- wyrównanie blizn powierzchownych

- redukcja rozstępów i cellulitu

- ujędrnienie skóry ciała

- likwidacja nadpotliwości.


JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ?


Ilość zabiegów zależy od indywidualnej diagnozy kosmetologa, od wieku i kondycji skóry pacjenta oraz od rodzaju problemu, ale z reguły zalecana jest seria 3-4 zabiegów wykonywanych w odstępach 1 miesiąca.

Cennik

Twarz 350 zł
Twarz, szyja 500 zł
Twarz, szyja, dekolt 600 zł

PAKIET 3+1 gratis!

Galeria

Umów się na zabieg: