Lipoliza Iniekcyjna - redukcja tkanki tłuszczowej

Lipoliza Iniekcyjna to bezoperacyjny zabieg polegający na trwałym usuwaniu tkanki, której nie można zredukować za pomocą diety i ćwiczeń. W związku z tym lipoliza iniekcyjna służy do redukcji tylko miejscowo nagromadzonego tłuszczyku.

Lipolize poddajemy najczęściej w okolice:

-  policzków, 

- podbródka, 

- ramion, 

- brzucha, 

- pleców, 

- bioder, 

- ud.

 

Kilka faktów o Lipolizie iniekecyjnej 

- Na efekt lipolizy iniekcyjnej trzeba poczekać ok. 8-10 tygodni. Ma to związek z procesem rozpuszczania się nadprogramowej ilości tłuszczu w danym obszarze.

- Lipoliza iniekcyjna zwykle wykonywana jest w serii 3- 4 wizyt, które powinny być wykonywane w odstępach ok. 4-tygodniowych.

- Ilość zabiegów i ich efekty są zależne od obszaru i grubości tłuszczu. 

- Lipoliza iniekcyjna pozwala często na zgubienie nawet 4 -5 centymetrów w obwodach 

- Zabieg jest pomocny głównie dla osób szczupłych lub z niewielką nadwagą. U ludzi otyłych jest to zbyt mała ingerencja, aby efekty były zadowalające. 

- Zabieg widocznie poprawia wygląd sylwetki, ale nie jest cudownym sposobem na utratę wagi. Wspiera natomiast proces metabolizmu komórek skóry i odżywia ją oraz ujędrnia.

- Naszym klientom po zabiegach Lipolizy Iniekcyjnej zalecamy wykonywanie masażów limfatycznych - endermologią, 3x w tygodniu przez okres 1- 2 tygodni, aby przyspieszyć proces usuwania komórek tłuszczowych z organizmu.

 

Efekty są wówczas spektakularne!

PAKIET: 3+1 gratis!

Zapłać za trzy zabiegi z góry, a czwarty otrzymasz od Nas w prezencie.

Cennik

Lipoliza iniekcyjna od 400zł za 10 ml preparatu
*Ostateczny koszt zabiegu zależny od wielkości obszaru zabiegowego, do ustalenia podczas wizyty.

PAKIET 3+1 Gratis !

Umów się na zabieg:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij