Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Aquametic Hydra Prime -Jadeitowe oczyszczanie wodorowe, kwasowe

Nowe wielowymiarowe podejście do oczyszczania skóry aktywnym wodorem.

8 głowic zabiegowych do naturalnej terapii anti- age.

Metoda działania: Aquametic Hydra Prime to absolutnie innowacyjne urządzenie stworzone z myślą o wielowymiarowym podejściu do pielęgnacji oczyszczającej i anti- age.

Technologia zastosowana w urządzeniu wytwarza cząsteczki wodoru, które przenikają w głębokie warstwy skóry wykorzystując nasycony strumień wiru wodnego w specjalnie zaprojektowanej głowicy.

Antyoksydacyjna moc tzw. Mezoterapii wodorowej prowadzi do neutralizacji wolnych rodników, głębokiej eksfoliacji oraz nawilżenia tkankowego. Indukcja energii termicznej z wykorzystaniem specjalnej głowicy zawierającej naturalny kamień jadeitowy - wspomaga działanie przeciwzmarszczkowe i odmładzające. - poprawia krążenie. - redukuje cienie i worki pod oczami.

Typy zabiegów:

- oczyszczanie wodorowe wodą osmotyczną

- oczyszczanie wodorowe kwasowe z mieszankami kwasów dla skór trądzikowych, naczyniowych , z przebarwieniami, z widocznymi zmarszczkami, w celu liftingu i wyrównania kolorytu.

- oczyszczanie wodorowe dla skóry przesuszonych

- oczyszczanie wodorowe dla skór wrażliwych

 

 

Cennik

Aquametic Hydra Prime ? Jadeitowe oczyszczanie wodorowe, kwasowe 300 zł

Umów się na zabieg:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij