Kosmetyka iD
Centrum kosmetologii i modelowania sylwetki

Stymulatory Tkankowe

Stymulatory Tkankowe

 


Stymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry, poprzez stymulację kolagenu i elastyny.

Co najbardziej wpływa na określenie naszego wieku w oczach innych osób?

Czy są to zmarszczki ?

Absolutnie nie, ponieważ pierwsze zmarszczki pojawiają się na skórze już u 20 - latków. A mimo to postrzegamy ich jako ludzi młodych.

Zatem co wpływa na to, że wyglądamy starzej niż w rzeczywistości wskazuje nasz wiek ?

Odpowiedź brzmi : gęstość skóry.

Tak, to utrata gęstości skóry powoduje, że patrząc na osobę 20, 30, 40, 60 letnią jesteśmy w stanie określić mniej więcej jej wiek.

Utrata gęstości skóry, powoduje zaburzenie jej naturalnego kształtu. Pojawiają się tzw. chomiki na policzkach oraz skórę pokrywa siatka zmarszczek pionowych i poziomych.

I co teraz ? Co możemy zrobić, aby przywrócić skórze jej gęstość i sprężystość ?

Tutaj z pomocą przychodzą preparaty nazywane STYMULATORAMI TKANKOWYMI.

Nie mylmy ich proszę z WYPEŁNIACZAMI. Stymulatory nie mają za zadanie powiększyć objętości tkanek, tylko przywrócić skórze jej dawne parametry. STYMULATORY TKANKOWE służą do wielopoziomowego remodelingu skóry i pobudzenia jej do naturalnej regeneracji.

Do wyboru mamy sporo, bardzo różnych preparatów. Oczywiście pracujemy tylko na preparatach certyfikowanych i medycznych. Dobieramy je indywidualnie, pod kątem skóry pacjenta.

Do najczęściej polecanych i stosowanych w branży kosmetologii estetycznej należą:

 

- HYALUAL ELECTRI to rodzaj preparatu do szybkiego zabiegu przywracającego naturalny kolor, elastyczność, jędrność i blask skórze pacjenta bez względu na wiek pacjenta. Doskonale sprawdza się w profilaktyce starzenia się skóry. Preparat Electri jest połączeniem kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Dzięki temu suplementowi już po pierwszym zabiegu, pacjenci otrzymują szybki efekt nawilżenia skóry włącznie z jej rozjaśnieniem. Szczególnie polecany jest osobom pragnącym pozbyć się drobnych zmarszczek pod oczami, borykającym się ze "skórą palacza", cieniami pod oczami i przebarwieniami.

 

- PROFHILO Jest to zabieg z użyciem preparatu Profhilo wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki w obszarze policzkowym, podpoliczkowym, jak i w okolicy "kurzych łapek". Wysmukla rysy twarzy przywracając odpowiednie napięcie skóry, jednocześnie liftingując linię żuchwy oraz górną część szyi. Rysy twarzy stają się wysmuklone i wyraźniej zarysowane, a cała twarz odmłodzona, dając tak oczekiwany efekt biorewolumetryczny. Zaaplikowana molekuła młodości Profhilo powoli i długotrwale działa na skórę jak miliony sprężynek które przywracają kontur twarzy i nadają utracony z biegiem lat efekt jędrności. 

 

- KOLAGEN LINERASE Jest innowacyjną terapią z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej, która regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej utraconą sprężystość, jędrność i naturalny blask. Kolagen Linerase dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych fibroblastów i włókien kolagenowych, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, przywrócenia jej gęstości, sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, Dzięki terapii skóra staje się wyraźnie odmłodzona.Kolagen Linerase polecany jest osobom, które zaobserwowały u siebie oznaki starzenia się skóry, spadek elastyczności i blasku, wiotkość, zmarszczki lub też profilaktycznie po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. Bardzo dobre rezultaty osiąga się w leczeniu uszkodzeń skóry typu: rozstępy, blizny potrądzikowe i zanikowe, regeneracja i odbudowa podrażnionej i uszkodzonej skóry.

 

- SUNEKOS 200 to preparat do wstrzykiwania o działaniu przeciwstarzeniowym, rozświetlającym, odżywiającym oraz ujędrniającym. Preparat skierowany jest dla młodszych pacjentek przywracając młodzieńczy, naturalny wygląd, przeciwdziała utracie objętości twarzy, redukuje drobne zmarszczki i intensywnie nawilża. Chroniona patentem formuła zawiera kwas hialuronowy i kombinację aminokwasów, prekursorów kolagenu i elastyny. Ta kombinacja pomaga stymulować regenerację macierzy pozakomórkowej, prowadząc do biogenezy skóry. 

 

- SUNEKOS 1200 to preparat do wstrzykiwania o działaniu przeciwstarzeniowym, rozświetlającym, odżywiającym oraz ujędrniającym. Preparat skierowany jest dla starszych pacjentek przywracając młodzieńczy, naturalny wygląd, przeciwdziała utracie objętości twarzy, redukuje głębokie zmarszczki i intensywnie nawilża. Chroniona patentem formuła zawiera kwas hialuronowy i kombinację aminokwasów, prekursorów kolagenu i elastyny. Ta kombinacja pomaga stymulować regenerację macierzy pozakomórkowej, prowadząc do biogenezy skóry.

 

JAK CZĘSTO ZALECA SIĘ STOSOWAĆ STYMULATORY ?

Seria składa się z 2 - 4 zabiegów, co zależy od kondycji skóry.

Zabieg wykonuje się co ok. 2 tygodnie.

Pierwsze efekty są widoczne po upływie ok 7-14 dni od pierwszego zabiegu.

Efekty po wykonanej serii utrzymują się do roku czasu!

W DWUPAKU SIĘ OPŁACA Przy zakupie dwóch zabiegów, płatnych z góry trzeci zabieg otrzymasz z rabatem 30%

CENNIK

Hyalual Electri 800 zł
Kolagen Linerase 1200 zł
Sunekos 200 800 zł
Sunekos 1200 1200 zł
Profhilo 1200 zł
Nucleofill 900 zł

Galeria

 
 

Umów się na zabieg:

kosmetyka-id.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij